Hlavná stránkaAkcie školyPlesy a večierkyŠkola a štúdiumŠport
Copyright ©  Radovan Palík   •   Všetky práva vyhradené   •   tv.gyvv.sk
Deti deťom - I.D v MŠ Okulka
Posledné dni v škole bývajú pre žiaka nudné - známky sú zakrúžkované, knihy odovzdané... Čo robiť? Hrať karty? Hry na mobile? Čítať časopisy?

My sme dostali lepší nápad. Na hodinách umenia a kultúry sme zrecyklovali staré kartóny a vyrobili z nich strašidelný hrad, lietadlá i pestrofarebné puzzle. Pripravili sme jednoduché súťaže a 25.6.2014 pozvali deti z
„červenej triedy“ MŠ-Okulka na hravé predpoludnie v Lesíku 1.mája. Nápad to bol geniálny! Detičky poctivo absolvovali všetky súťaže a horlivo zbierali „pečiatky“. Preteky na lietadlách si zopakovali niekoľkokrát, puzzle dokázali poskladať rýchlejšie ako niektorí z nás - gymnazistov:) Samozrejme, nepohrdli ani občerstvením, ktoré sme pre nich pripravili. Najväčší úspech však malo hľadanie pokladu. Plyšáky a autíčka, ktoré nám už dávno iba zaberali miesto na poličke v izbe, sme poskrývali v celom areáli. To bolo radostného výskotu, keď sa zrazu objavili v detských rukách!

Nuž, aj takto sa dá ukončiť školský rok. Najväčšou odmenou pre nás boli prosby detí, aby sme „zajtra“ prišli opäť. A veruže prídeme :)

1.D, gymnázium
Fotogaléria