Hlavná stránkaAkcie školyPlesy a večierkyŠkola a štúdiumŠport
Copyright ©  Radovan Palík   •   Všetky práva vyhradené   •   tv.gyvv.sk
Vianočný turnaj vo florbale 2014
V zdravom tele zdravý duch. To dobre vedia aj mladí z Vranova, ktorí vytvorili 6 florbalových  tímov a  22. decembra  sa zúčastnili I. vianočného florbalového turnaja. Túto  skvelú myšlienku prišli podporiť  primátor mesta Ing. Ján Ragan, prednosta mestského úradu Mgr. Ondrej Krišanda a riaditeľ Gymnázia RNDr. Miron Blaščák. Organizačné zabezpečenie turnaja mali na starosti  žiaci gymnázia.
    
     Nápad  založiť florbalový krúžok na štátnom gymnáziu vznikol v hlave stredoškolského učiteľa Ing. Jána Motešického, ktorý prišiel s myšlienkou zorganizovať prvý florbalový turnaj v našom meste. Členovia florbalového krúžku pri Gymnáziu Vranov vytvorili hneď 3 družstvá, s červenými dresmi sa predstavili  Mašinky, v modrom tíme Bodors a v zelených dresoch to boli All stars. Okrem gymnazistov sa turnaja zúčastnil aj  tím cirkevného gymnázia  Zeus, tím zo SOŠ drevárskej - SOŠD a tím chlapcov pod vedením Michala Jenča z Čemerného - Majami. Na priebeh všetkých zápasov dohliadali dvaja rozhodcovia - Mgr. Viliam Jedinák a Ing. Ján Motešický. V rámci turnaja sa  odohralo 12 zápasov, každý po 20. minút.
    
     Víťazmi 1. ročníka vianočného turnaja sa stali a zlaté medaily si odniesli chlapci z tímu Majami, so striebrom odišiel tím All Stars, a bronz získal tím Zeus. SOŠD skončili  na štvrtom mieste, družstvá Bodors a Mašinky  skončili spoločne na  piatom mieste.  Prvé  tri tímy získali medaily a ako bonus darčeky od Jána Čandíka, riaditeľa Spartan Race pre Slovensko a strednú Európu.

                                                                                                                             Peťa Tarčinská (Pe-Ta)
Fotogaléria
HD